Společnost Heerema Fabrication Group se specializuje na konstrukci a výrobu složitých struktur pro průmyslová odvětví těžby ropy a zemního plynu na moři. Společnost disponuje vlastním velkým přístavištěm u Severního moře a výrobním závodem v Polsku. Tato společnost se rozhodla podpořit dodržování pravidel BOZP nejen svými kmenovými zaměstnanci, ale i ostatními zúčastněnými osobami, pomocí skvěle zpracované video kampaně Don’t be Pirate (Nebuď pirát!)!

Kampaň upozorňuje, že romantický dojem o pirátech, který vyvolal Jack Sparrow, ztvárněný hercem Johnny Deppem ve filmech Pirates of the caribbean je mylný. Většina pirátů končila na šibenici, na mořském dně nebo zmrzačení pomalu umírali. Společnost Heerema tak staví své zaměstnance před rozhodnutí, stát se pirátem nebo zaměstnancem HFG tělem i duší.

Společnost HFG se snaží dlouhodobě budovat bezpečnost. Uvědomuje si, že je důležité aktivní zapojení všech zaměstnanců. Společnost bere na vědomí, že pokud chce, aby zaměstnanci dodržovali pravidla a přijímali nezbytná opatření, nemělo by to být proto, že musí, ale protože sami chtějí.

Sedm základních pravidel bezpečnosti u HFG

  • Bezpečné chování: Bezpečné chování je podmínkou zaměstnání.
  • Povědomí o nebezpečnosti: Identifikujte a kontrolujte nebezpečí.
  • Úklid: Udržujte pracoviště čisté.
  • Práce ve výšce: Chraňte se před pádem z výšky.
  • Zdvihací operace: Používejte bezpečné zvedací postupy.
  • Povolení k práci: Dodržujte systém povolení HFG.
  • Doprava a řízení: Dodržujte všechna dopravní pravidla.

Kampaň Don’t be Pirate

Video kampaň Don’t be Pirate má v současné době 4 díly, kdy se každý soustředí na jinou oblast rizik. Každé video určitě stojí za shlédnutí!

Poranění rukou

Poranění očí

Poranění hlavy

Úrazy vzniklé uklouznutím, zakopnutím a pády

Jak se vám vide líbí? Znáte nějaká podobná? Podělte se v komentářích.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře