Vítejte na BOZPforum.cz

Unikátní diskusní fórum, které spojuje odborníky a veřejnost.

Diskusní fórum je určeno každému, koho zajímá problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO), bezpečného provozu technických zařízení, prevence závažných havárií, ochrany obyvatelstva, první pomoci, firemní ekologie a dalších, souvisejících oblastí.

Vítány jsou jak odborně způsobilé osoby, tak i zaměstnavatelé, vedoucí zaměstnanci, ale i zaměstnanci a vůbec celá široká veřejnost. Své místo ve fóru naleznou jak poskytovatelé služeb, tak i výrobci či prodejci výrobků souvisejících s bezpečností.

Fórum je určeno k otevřeným diskusím, výměně zkušeností, pokládání dotazů, hledání zaměstnanců (OZO), dodavatelů služeb BOZP, klientů či zaměstnání. Hlavní cíl fóra je vzájemná pomoc a posouvání se kupředu, stejně jako osvěta tolik důležité problematiky bezpečnosti. Zdraví máme každý jen jedno!

Věřím, že i Vám fórum pomůže.

Nebuďte jen přihlížející – staňte se součástí komunity

Na tomto webu kromě diskusního fóra také naleznete poučné materiály, jako jsou zejména fotografie a videa závad a nedostatků v oblasti bezpečnosti nebo videa zachycující pracovní úrazy.

Budu velmi rád, pokud budete sdílet i své postřehy, fotografie či videa, která se vám podaří zachytit a které mohou pomoci ostatním uvědomit si, jak by to rozhodně vypadat nemělo.

Své podklady můžete sdílet buď přímo na fóru nebo je zaslat na info@bozpforum.cz a následně zde budou zveřejněna v sekci „multimedia.“

Děkuji za účast.

Ing. Vít Hofman
zakladatel fóra