Přidej se k nám

BOZPforum.cz

To je zastřešující projekt největší online aktivní komunity v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a souvisejících oblastech v Česku!

Webové
stránky


BOZPforum.cz

Online internetový magazín věnovaný bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a souvisejícím oblastem, obsahující mimo jiné databázi videí a fotografií zachycujících špatnou, ale i správnou praxi BOZP nebo např. přehled konaných akcí.


diskuse.BOZPforum.cz

Největší české diskusní fórum věnované problematice bezpečnosti, kde se setkávají odborníci s širokou veřejností.


elearning.BOZPforum.cz

Online vzdělávací systém v oblasti bezpečnosti.
Na webu je k dispozici zcela zdarma, školení BOZP a PO pro zaměstnance administrativy.


katalog.BOZPforum.cz

Provozujeme veřejný katalog odborníků z oblastí bezpečnosti. Odborníci v něm naleznou možnost propagace, ostatním dává šanci, správného odborníka snadno dohledat.

Facebook stránky


BOZPforum.cz

Oficiální Facebook stránka projektu BOZPforum.cz. Naleznete na ní všechny aktuality a novinky týkající se tohoto projektu.


Bezpečnost práce

Stránka zaměřená na osvětu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a souvisejících oblastí, kterou v současné době sleduje na 46 000 lidí.

Facebook skupiny


„Bezpečáci“ – výměna zkušeností BOZP i PO

Skupina určená odborníkům na oblasti bezpečnosti, k uzavřené diskusi. V současné době čítá na 750 odborníků, zejména OZO BOZP a OZO PO.


Bezpečnost práce

Skupina slouží zejména ke sdílení špatné, ale i správné praxe BOZP mezi jejími členy. Skupina v současné době čítá 8000 členů.


Bezpečnost práce, požární ochrana – ptejte se, diskutujte, raďte!

Skupina slouží zejména jako internetová poradna pro oblast BOZP, PO a související. Skupina v současné době čítá téměř 600 členů.


Pracovní úraz

Skupina slouží jako poradna v problematice pracovních úrazů. V současné době má na 200 členů.

Ostatní
kanály


Instagram BOZPforum.cz

Oficiální instagramová stránka projektu BOZPforum.cz, na které jsou sdíleny zejména fotografie nejrůznějších závad a nedostatků BOZP.


Youtube BOZP forum

Oficiální youtube kanál projektu BOZPforum.cz, na němž jsou uveřejňovány nejrůznější videa související s bezpečností nebo přímo projektem BOZPforum.cz.


LinkedIn stránka

Oficiální stránka projektu BOZPforum.cz na LinkedIn. Slouží zejména ke sdílení novinek a aktualit projektu.


LinkedIn skupina Bezpečnost práce, požární ochrana (BOZP, PO)

Skupina určená odborníkům na oblasti bezpečnosti, k uzavřené diskusi. V současné době čítá na téměř 150 odborníků, zejména OZO BOZP a OZO PO.